Diş Dolgusu

Çeşitli nedenlerden dolayı dişlerinizde meydana gelen çürükler, kırıklar ya da çatlaklar gibi birçok farklı diş rahatsızlığın tedavisinde diş dolgusu tedavisine başvurulabilir.

Kanal Tedavisi

Diş çürüklerinin temizlenmesinde başvurulan yöntemlerden biri Kanal tedavisidir.

Diş Kaplama

Çeşitli nedenlerden dolayı dişlerde meydana gelen sorunların giderilmesi ya da dişlere estetik bir görünüm kazandırılması için başvurulan yöntemlerden biri de Diş Kaplama tedavisidir.

Diş Teli Tedavisi

Dişlerdeki dizilim problemlerinin giderilmesi, dişlerdeki çarpıklık ve yamuklukların tedavisi için diş hekimleri diş teli tedavisi önermektedir. Makalemizi inceleyerek Diş Teli Tedavisi Nedir? Diş Teli Nasıl Takılır?  Gibi soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

İmplant Diş Tedavisi

İmplant, çeşitli nedenlerden dolayı kaybettiğiniz dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen vida şeklindeki diş köklerine verilen isimdir. İmplant Nedir? İmplant Tedavisi Nasıl Yapılır? İmplant Fiyatları Ne Kadar? Gibi çeşitli soruların cevaplarına ulaşabilmek için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Diş Teli Türleri Nelerdir?

Diş teli tedavisinde hasta bireyin tercihine göre tedavi sürecinde kullanılacak olan diş teli türleri değişiklik göstermektedir.

Genel Diş Tedavisi

Vücudun sindirim işlemi ağızdan başladığı için Ağız ve Diş Bakımı oldukça önemlidir. Bu nedenle ağız ve diş bakımınıza gereken özeni göstermelisiniz. Makalemizi inceleyerek Ağız ve Diş bakımının neden önemli olduğunu, nasıl yapılması gerektiğini, yapılırken dikkat edilmesi gerekenlere ulaşabilirsiniz.

Şimdi ara

Whatsapp

İnstagram